Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
19 września 2010.

blog

19 września 2010.

Kocham moją klasę. Mówię teraz całkiem poważnie. Miło wspominam piątkowy dzień, kiedy wraz z wychowawcą wybraliśmy się na sprzątanie świata. Chociaż wcześniejsze grupy miały już wszystko wysprzątane. My tylko chodziliśmy, śmiejąc się ze wszystkiego i strzelając setki fotek. Żałuję, naprawdę żałuję, że już za te 9 miesięcy będę musiała się z wami rozstać. Nabijaliśmy się, że zostało akurat tyle czasu, ile potrzeba na ciążę. I że ktoś z nas, na imprezie zakończeniowej, będzie bawił dziecko. Żałuję, że każde z 31 osób prawdopodobnie pójdzie do innej szkoły, innej klasy. I tak naprawdę, będziemy mieli okazję spotkać się jedynie na mieście. Mimo, że już od dłuższego czasu, pragnę, żeby zaczęło się liceum, chciałabym was wszystkich zabrać do niego ze sobą.
Jestem pod miłym wrażeniem Camp Rocka. Wstałam specjalnie o 7, aby zdążyć na cały seans z nowymi odcinkami. Mimo, że jestem na to za stara, podobało mi się.

 

Nick Jonas - introducing me. < 33


Głosuj (0)

19.09.2010 [Powrót] Komentuj


layout

Layout: Ffck + = TCS!.